Przegląd podstawowych kosmetyków do makijażu

Kategoria: Twarz

Przegląd podstawowych kosmetyków do makijażu Wydawać by się mogło, że wykonanie ładnego codziennego makijażu to nie lada wyzwanie. To oczywiście nie jest proste, ale, jeśli posiadamy 5 podstawowych kosmetyków do makijażu, stanie się to o wiele łatwiejsze. Te produkty to:
1. Podkład – idealna promienista cera pozbawiona niedoskonałości jest niestety nieosiągalna, ponieważ każda z nas ma jakiś kompleks – mankament, który chciałaby zakryć; podkład służy właśnie do tego.
2. Korektor – podstawowy kosmetyk do ukrycia „worów” (pod oczami), które niepotrzebnie dodają nam lat i nieukryte potrafią zniszczyć każdy makijaż.
3. Cień do powiek – ma za zadanie odpowiednio wymodelować nasze oko; najbardziej uniwersalnymi kolorami są trzy: jasny matowy brąz, ciemny matowy brąz oraz kolor cielisty; najlepszy efekt uzyskamy nakładając jasny brąz na całą powiekę, ciemny brąz – na załamanie powieki, a cielisty – na łuk brwiowy; w ten sposób sprawimy, że nasze oko stanie się jaśniejsze i optycznie je podniesiemy.
4. Tusz do rzęs – podkreślone rzęsy od razu optycznie podkreślają oko i sprawiają, że nasze spojrzenie staje się seksowniejsze, jaśniejsze i bardziej przenikliwe.
5. Błyszczyk do ust – nie potrzeba precyzji, żeby go użyć; usta można poprawić w każdej chwili – jednym ruchem, uzyskując niesamowity i bardzo naturalny efekt.

Przegląd podstawowych kosmetyków do makijażu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Tagi: , ,