Przegląd podstawowych kosmetyków do pielęgnacji dłoni

Kategoria: Kobiety

Przegląd podstawowych kosmetyków do pielęgnacji dłoni Nasze dłonie codziennie narażane są na wiele czynników zewnętrznych, dlatego ważna jest ich regularna pielęgnacja. Trzy podstawowe kosmetyki, które mają za zadanie nam w tym pomóc to:
1. Krem do rąk – to kosmetyk, który zawsze powinniśmy mieć przy sobie: w domu, w pracy w podróży itp.; krem do rąk nie jest kosmetykiem drogim, dlatego kilka tubek więcej nie zawadzi, a, używany codziennie, krem naprawdę bardzo szybko bardzo pozytywnie wpłynie na stan skóry naszych dłoni; używanie kremu jest szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym, gdy niskie temperatury na zewnątrz potęgują negatywny wpływ czynników zewnętrznych osłabiających skórę naszych rąk.
2. Serum do rąk, kuracja parafinowa – serum najbardziej spełnia swoje zadanie gdy skóra naszych dłoni jest naprawdę zniszczona i potrzebuje szybkiej regeneracji; kuracja parafinowa zaś dodatkowo odmładza naszą skórę na dłoniach.
3. Peeling – jego główną funkcją jest złuszczanie niepotrzebnego naskórka, który w efekcie jest gładszy i świeższy (właściwie już po pierwszym użyciu); zarówno peeling, jak i serum bądź kuracja parafinowa to zabiegi, które wykonywać należy dosyć rzadko – nie trzeba o nich pamiętać codziennie (jak o kremie).
Nasze dłonie to nasza wizytówka, dlatego warto zadbać o ich kondycję. Kosmetyki do pielęgnacji dłoni nie należą do najdroższych. Są zatem osiągalne dla każdego.

Przegląd podstawowych kosmetyków do pielęgnacji dłoni
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Tagi: , ,