Wpisy zaznaczone tagiem ‘jędrność’

Peeling – kosmetyk na „wszystko”

Kategoria: Kosmetyki

Peeling – kosmetyk na „wszystko” Peeling to sposób na poprawienie kondycji naszej skóry. Dzięki niemu, jest ona lepiej nawilżona, jędrniejsza, gładsza i elastyczna. Podobnie, jak inne sposoby stosowania kosmetyków, również i peeling ma swoje specjalne zastosowania. Poniżej, w kilku punktach opiszemy je:
1. Oczyszcza skórę z wszystkich rodzajów zanieczyszczeń jakie pojawiają się na niej w trakcie dnia. Składa się on z niewielkich granulek, które skutecznie eliminują niepotrzebne „dodatki” znajdujące się na naszej skórze, w ten sposób wygładzając i ujędrniając ją.
2. Znajduje on główne zastosowanie na skórze twarzy. Jest to spowodowane głównie tym, że umożliwia on oczyszczanie porów i złuszcza naskórek. W ten sposób skóra naszej twarzy wydaje się o wiele piękniejsza i przede wszystkim zdrowsza.
3. Peeling odświeża również naszą cerę, eliminując z niej resztki potu. W ten sposób, po jego zastosowaniu czujemy się lepiej i świeżej.
4. Warto go stosować z różnymi kremami nawilżającymi. W ten sposób zawarte w nich składniki mogą skuteczniej nawilżać w ten sposób oczyszczoną skórę. Wiadomo bowiem, że dzięki peelingowi, zawarte w tych specyfikach substancje będą lepiej oddziaływać na naszą cerę.
I jeszcze jedno  Peeling to preparat, który składa się najczęściej z naturalnych składników. Dzięki temu, jest on bezpieczny dla naszego ciała a przede wszystkim cery. Warto pamiętać jednak o tym, by peelingu przeznaczonego na „resztę ciała” nie stosować no na twarzy.

Tagi: , ,