Sekrety damskiej kosmetyczki

Kategoria: Kosmetyki

Sekrety damskiej kosmetyczki Zawartość damskiej kosmetyczki oraz ilość potrzebnych płci pięknej kosmetyków to dla mężczyzny nierzadko ogromna tajemnica. Należy jednak zauważyć, że większość z kosmetyków jest niezbędna do podstawowej pielęgnacji skóry twarzy, czy włosów. Podstawowymi elementami każdej kobiecej kosmetyczki są kosmetyki przeznaczone do:
– pielęgnacji skóry: żele i toniki to twarzy, płyny do demakijażu, kremy nawilżające skórę w dzień i w nocy, peelingi oraz maseczki do twarzy, kremy nawilżające do ciała, kremy do stóp i rąk itp.;
– pielęgnacji włosów: szampony i odżywki do włosów, maseczki na włosy itp.;
– higieny intymnej: mydła czy żele pod prysznic, płyny do higieny intymnej, spraye w kulkach czy antyperspiranty itp.;
– ochrony ciała: kremy ochronne do ciała (np. przeciwsłoneczne), pomadki ochronne do ust itp.;
– „dodające urody”: cienie do powiek, podkłady, kredki do oczu, tusze do rzęs itp. Przefiltrowując zawartość kosmetyczki kobiecej warto również zwrócić uwagę, że większość przyborów kosmetycznych służy również mężczyznom, a współczesny rynek oferuje również kosmetyki z myślą o mężczyznach. Dobra kondycja ciała nie zależy od płci, dlatego i mężczyzna powinien zwrócić czasem uwagę na swoje potrzeby i kupić odpowiedni kosmetyk, zamiast dziwić się zawartością kosmetyczki kobiet, które przecież większości z przyborów używają właśnie po to, by podobać się swoim mężczyznom.

Sekrety damskiej kosmetyczki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Tagi: , ,